Wydarzenia

WYJAZD W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

W tym roku w dniach 09 – 15 lipca

wyjeżdżamy kościołem na

Chrześcijańskie Wczasy „Poznaj Boże Plany”.
Góry Świętokrzyskie, Hotel Przedwiośnie

Hotel Przedwiośnie, najwyżej położony hotel w Górach Świętokrzyskich, z pięknym widokiem na Łysicę. Hotel będzie dla nas doskonałym punktem wypadowym do wielu malowniczych miejsc w okolicy, gdyż znajduje się przy głównym szlaku turystycznym Gór Świętokrzyskich. W hotelu do naszej dyspozycji będzie kryty basen połączony z zewnętrznym tarasem widokowym, siłownia, korty tenisowe, wielka piaskownica, która może także pełnić rolę mini boiska do piłki siatkowej, sauna i inne atrakcje. Noclegi będą zapewnione w pokojach 2 lub 3 osobowych z łazienkami, telewizorem LCD, bezpłatnym WiFi i balkonem (większość pokoi). Dla gości dostępny jest też salon masażu, który nie jednego postawi na nogi po miesiącach siedzenia przy biurku.

Gość specjalny
W tym roku naszym gościem specjalnym będzie pastor Jamie Høyer wraz z żoną Rebeką, którzy prowadzą Kościół Impact w Roskilde w Danii. Jamie to dynamiczny kaznodzieja, pełny optymizmu i humoru. Jego namaszczenie gwarantuje mocne Słowo, które będzie docierać do naszych serc.

Link do hotelu
http://www.hotelprzedwiosnie.pl/

Więcej informacji
https://www.facebook.com/events/1549796218370782/


O PŁYCIE

“Pieśni naszych ojców” są duchowym spadkiem, spisanym dziedzictwem minionych pokoleń ludzi wiary. Śpiewanie ich bez ożywionego doświadczenia więzi z Chrystusem, jest tylko piękną muzyką wziętą z historycznego skansenu tradycji Kościoła. Śpiewane z niezaspokojoną potrzebą wyrażania zachwytu i wychwalania Chrystusa, rozbrzmiewają duchowym objawieniem, które dzisiaj może stać się dla nas duchowym skarbem, z potencjałem wielokrotnego pomnożenia w kolejnych pokoleniach.