Służby

PASTOR

Nauczanie to jedno z głównych części naszego spotkania. Głoszący dzieli się ożywionym Słowem Bożym , którym Duch Św go zainspirował. Głoszone Słowo Boże wzbudza w nas wiarę, daje wskazówki do życia, wyzwala z lęku, trosk, przynosząc światło i odpocznienie. Zapraszamy przyjdź i posłuchaj Słowa Bożego.   Przykładowe kazanie  „Łaska kontra nasze wysiłki” – pastor Jacek Głowacki

W dziale media – audio można, wysłuchać nauczania z ubiegłych niedziel.

UWIELBIENIE

To część spotkania, w której w żywy i spontaniczny sposób chwalimy Boga.  Używamy do tego różnych instrumentów, a także nasze głosy, ręce i całe ciało. Żywe pieśni przeplatane spontanicznymi modlitwami, tworzą niezwykły klimat, w którym doświadczamy Bożej obecności. Przyjdź i zanurz się z nami w chwale naszego Zbawiciela.

Nagrane podczas spotkania:

https://www.youtube.com/watch?v=6x4phY28vxA

 

https://www.youtube.com/watch?v=NbM6NWP9Fx4
Generic Background Image

SZKÓŁKA NIEDZIELNA

To miejsce gdzie nasze dzieci uczą się wartości chrześcijańskich. Wiemy, że pierwsze lata życia dziecka są najważniejsze. Jeśli chcemy mieć pociechę i radość z dzieci w ich dorosłości, zainwestujmy w ich rozwój dziś.

Szkółka organizowana jest w trakcie nabożeństwa. Po czasie modlitwy i uwielbienia nasze dzieci idą na indywidualne nauczanie, dostosowane  do wieku. W tym czasie rodzice mogą, wysłuchać głównego kazania.

Zapraszamy cię z twoimi dziećmi.

KAWIARENKA

Po nabożeństwie jest czas na wspólne rozmowy przy ciastku, kawie czy herbacie.

Zostań proszę dłużej i spędź z nami chwilę czasu.

Zapraszamy!